ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

ZIK з червня чекає відповіді Мінюста на свій запит

07.08.2018, 11:35

Редакція IA ZIK повідомляє, що не отримала відповіді від Міністерства юстиції України на інформаційний запит, який був направлений ще у червні. Про це повідомляється на сайті видання.

Як пише видання, редакція ще 22 червня скерувала до прес-служби Мін’юсту інформаційний запит щодо перспектив реформування пенітенціарної служби України, однак відповіді не отримала.

“У цей день з журналістом ZIKу оперативно сконтактувала працівниця прес-служби міністерства, підтвердивши отримання інформаційного запиту. Єдине, вона попросила у шапці запиту змінити адресата – замість Міністерство юстиції вказати в.о. керівника Адміністрації Державної кримінально-виконавчої служби України та запевнила, що запит оперативно скерують туди для реагування. Скоригований запит була надіслано – у міністерстві підтвердили його отримання”, - повідомляє редакція.

Проте станом на серпень ніякої відповіді редакція ZIK не отримала. У приймальні керівника Адміністрації ДКВС журналісту видання повідомили, що жодних інформаційних запитів до них не надходило.

Начальник Управління інформаційної політики Міністерства юстиції України Оксана Грязнова повідомила виданню, що вона у відпустці і нічим допомогти не може. У прес-службі Мін’юсту кілька днів обіцяли з’ясувати долю запиту та повідомити результат, однак досі нічого не повідомили.

<nbsp;>
Liked the article?
Help us be even more cool!