ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

Журналістську стипендію імені Вацлава Гавела отримав Артур Корнієнко

11.01.2021, 13:02
Фото – Радіо Свобода
Фото – Радіо Свобода

Журналістську стипендію імені Вацлава Гавела від Радіо Вільна Європа / Радіо Свобода на 2020/2021 академічний рік з України отримав Артур Корнієнко, повідомляє Радіо Свобода.

Корнієнко понад п’ять років працює в журналістиці: пише про політику, бізнес, соціум та культуру. Останнім часом працював в англомовному виданні The Kyiv Post. Раніше стипендіат працював журналістом "Громадського телебачення", де випускав щотижневу програму новин про Східну Європу для міжнародної аудиторії, та кореспондентом UATV English, міжнародного мовника України.

Корнієнко закінчив магістерську програму Школи журналістики Українського католицького університету.

"Це чудова можливість навчитися нових форматів та як працюють професіонали одного з найпотужніших світових медіа. Особливо під час викликів пандемії COVID-19 та соціальної поляризації, коли неупередженість та повнота інформації важливі, як ніколи", – розповів Корнієнко.

Стипендія імені Вацлава Гавела дає можливість журналістам працювати під керівництвом фахівців РВЄ / РС у штаб-квартирі в Празі, а також у місцевих бюро. Мета стипендії – підтримка перспективних журналістів із країн, де є проблеми з вільними й незалежними засобами інформації, у продовженні професійної діяльності на підтримку плюралізму.

Раніше з України конкурс вигравали Наталія Седлецька (нині редакторка та ведуча програми телевізійних розслідувань "Схеми. Корупція в деталях"), Ольга Мальчевська (екскореспондентка 1+1, тепер журналістка BBC), Сафіє Абляєва (журналістка телеканалу ATR), київська журналістка та письменниця Ярослава Куцай, журналіст та одеський активіст Гліб Жаворонков, кримський журналіст Давид Аксельрод.

Стипендія імені Вацлава Гавела – це спільна ініціатива РВЄ / РС і Міністерства закордонних справ Чехії за підтримки Фонду Дагмар та Вацлава Гавела VIZE97.

Узяти участь у програмі можуть журналісти з України, Росії, Білорусі, Вірменії, Азербайджану, Грузії та Молдови.

Liked the article?
Help us be even more cool!