ГАРЯЧА ЛІНІЯ050 447 70 63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

info@imi.org.ua

050 447 70 63

Подай скаргу

Журналістка Юлія Турчинська виграла регіональну стипендію Радіо Свобода

19.01.2021, 10:00
Переможниця Regional Reporting Fellowship Юлія Турчинська. Фото – radiosvoboda.org
Переможниця Regional Reporting Fellowship Юлія Турчинська. Фото – radiosvoboda.org

Журналістка Юлія Турчинська перемогла в конкурсі на стипендіальну програму Радіо Свобода Regional Reporting Fellowship, повідомляє Радіо Свобода

За умовами стипендії наступні вісім місяців вона працюватиме в київському бюро Радіо Свобода, у відділі новин.

Юлія Турчинська навчалася в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка. За фахом вона політолог. Юлія працювала у виданнях Liga.net та LB.ua. Останнім часом журналістка спеціалізувалася на висвітленні суспільно-політичних тем. Раніше Юлія писала про зовнішню політику України.

Метою програми є сприяння професійному розвитку журналістів-початківців у країнах “Східного партнерства” ЄС та Західних Балкан. Стипендія покликана допомогти поглибити журналістські знання, розвинути навички та ознайомитися з принципами роботи незалежних медіа.

Стипендіатів інтегрують у щоденну роботу бюро, де вони працюють повний робочий день та отримують можливість виробляти журналістський контент, а також брати участь у редакційних дискусіях.

Стипендіальна програма базується на місії Радіо Вільна Європа / Радіо Свобода сприяти якісній і об’єктивній журналістиці, а також підтримувати демократію і права людини.

Проєкт фінансується коштом гранту від посольства США в Чехії.

Раніше стипендіатами програми ставали Анастасія Магазова, Наталія Патрікєєва, Вікторія Жуган, Ольга Комарова та Михайло Штекель.

Liked the article?
Help us be even more cool!