ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

Журналістка Олена Білозерська, що служить у ЗСУ, спростувала повідомлення росЗМІ про свою загибель

31.03.2022, 14:24
Фото – фейсбук Олени Білозерської
Фото – фейсбук Олени Білозерської

Українська журналістка, снайпер, офіцер ЗСУ Олена Білозерська спростувала повідомлення російських ЗМІ про свою загибель.

Про це вона написала у фейсбуці, повідомляє Укрінформ.

“Кажуть, це добра прикмета, і я тепер житиму довго. А взагалі-то ситуація сумна, бо вороги зняли на відео тіло якоїсь жінки, вдягненої в цивільне, і заявили, що це відомий снайпер і, скоріше за все, Білозерська. Хто та загибла, невідомо. Схоже, що мирна мешканка”, – зазначила Білозерська.

Вона додала, що з тимчасово окупованої території загарбники силоміць вивезли до Росії її добру знайому, яка має проукраїнську позицію.

Нагадаємо, українська журналістка Олена Білозерська з 2014 року брала участь у російсько-українській війні як снайпер. З жовтня 2018 року є офіцером ЗСУ.

У 2011 році в межах розслідування кримінальної справи щодо підпалу громадської приймальні “Партії регіонів” у Печерському районі квартиру Білозерської обшукали. У міліції заявили, що блогерка “може бути причетною до розповсюдження відеозйомки підпалу мережею Інтернет”.

Тодішні дії влади засудили Комітет визволення політв'язнів та організація “Репортери без кордонів”, а Українська Гельсінська спілка з прав людини внесла “Справу Олени Білозерської” до звіту “Переслідування громадянського суспільства в Україні у 2011 році”.

Liked the article?
Help us be even more cool!