ГАРЯЧА ЛІНІЯ
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

info@imi.org.ua

050 447 70 63

Підтримати ІМІПодай скаргу

Журналіст випадково активував фільтри фейсбуку і провів прямий ефір у смішних масках

27.02.2020, 12:31
Фото – фейсбук Justin Hinton
Фото – фейсбук Justin Hinton

Журналіст американського телеканалу WLOS Джастін Хінтон під час репортажу про снігопад випадково активував на телефоні фільтри фейсбуку і провів прямий ефір у смішних масках.

Як повідомляється на сайті телеканалу, 20 лютого під час прямого ввімкнення у журналіста з’явився на шиї великий жовтий медальйон, що є не типовою частиною гардеробу для стендапу. Далі він почав з’являтись у масках космонавта, чарівника, з виряченими очима, рожевими вусами і в хутрі вовка.

Озираючись назад, Джастін сказав, що випадково активував генератор фільтрів на телефоні.

“Оператор, з яким я працював, щось сказав про те, що на екрані є дивні обличчя”, – написав 21 лютого Джастін у себе на фейсбуці. – Він не став уточнювати, тому я сказав, що, можливо, вони зникнуть. Потрібно сказати, що вони не зникли”.

Як повідомляє телеканал, прямий ефір викликав багато коментарів глядачів, причому не лише про сніг. Одні казали, що їм сподобалися всі образи журналіста, інші назвали це “безцінним, смішним”.

“Я не зрозумів цього, поки не відійшов від камери і не побачив коментарів, де люди обговорювали обличчя. Мої керівники, колеги, друзі та інші дзвонили / писали, повідомляючи, як це смішно”, – написав Джастін на фейсбуці.

Сподобалася стаття? Допоможи нам бути ще крутішими!