ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

Журналіст урятував Орбана, який ледь не потонув на надувному човні

10.08.2022, 11:19
Фото Бориса Вркича
Фото Бориса Вркича

Надувний човен прем'єр-міністра Угорщини Віктора Орбана, який відпочивав на хорватському узбережжі, ледь не потонув через пошкодження, але його врятував місцевий журналіст.

Як пише "Європейська правда", про це повідомляє видання Slobodna Dalmacija, чий колишній співробітник, журналіст Борис Вркич, прийшов на допомогу угорському прем’єру.

Інцидент стався на вихідних у бухті острова Вис на узбережжі Далмації.

За словами журналіста, човен, у якому перебували Віктор Орбан, його дружина та охоронець, втрачав повітря після пошкодження та був під загрозою затоплення.

"Його надувний човен був пошкоджений, тож ми вивезли його, його дружину та охоронця на берег", – розповів Вркич.

Журналіст також сфотографувався в човні з Віктором Орбаном.

Хорватський журналіст розповів, що незважаючи на те, що угорський прем’єр був за крок до потоплення, він зберіг гарний настрій, а потім пішов повечеряти в рибальський ресторан.

Видання зазначає, що угорський прем’єр час від часу відпочиває на хорватському узбережжі попри те, що закликав співвітчизників більше відпочивати вдома. "Більше Балатону, менше Адріатики", – заявляв він у липні 2020 року. Уже того року він порушив своє слово, бо невдовзі його спіймали під час відпустки на Млеті.

Три місяці тому він зробив скандальну заяву, що його країна не мала б проблеми з ембарго на імпорт російської нафти, якби "в неї не відібрали море", маючи на увазі хорватське узбережжя, частини якого колись входили до складу Угорщини.

"Хорватія засуджує заяву голови уряду Угорщини. Ми засуджуємо будь-які територіальні претензії до сусідніх країн", – повідомили тоді в МЗС Хорватії.

Liked the article?
Help us be even more cool!