ГАРЯЧА ЛІНІЯ
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

info@imi.org.ua

050 447 70 63

Підтримати ІМІПодай скаргу

Журналіст-розслідувач Дмитро Гнап заявив, що йде в політику

25.06.2018, 22:29
Фото - скріншот з відео Дмитра Гнапа

Журналіст-розслідувач Дмитро Гнап заявив про намір йти в політику. Про це він написав 25 червня увечері на своїй сторінці у Facebook, повідомляє Радіо Свобода.

“…Скільки порядних народних депутатів ви можете назвати? 10? 20? І це з понад 400... Відтак я прийняв рішення залишити журналістику. І йти в політику”, – написав він.

В оприлюдненому відеозверненні журналіст заявив про намір брати участь у парламентських виборах, які заплановані на 2019 рік.

“Обов'язково візьму участь у парламентських виборах. Стосовно президентських, то я закликаю всіх політиків демократичного табору об'єднатися заради праймеріз, на яких обрати найкращого і найдостойнішого кандидата, якого ми всі підтримаємо. Особисто я готовий взяти участь у цих президентських праймеріз. Хоча ця ідея видається мені абсолютно божевільною. Але тільки божевільні ідеї по-справжньому змінюють світ”, - заявив Гнап, повідомляє Громадське.

Дмитро Гнап повідомив, що незабаром планує вийти зі складу громадської організації “Громадське телебачення”.

“Я думаю, що від завтрашнього дня я направлю заяву про вихід із складу засновників Громадського телебачення, щоб не було конфлікту інтересів і щоб взагалі не порушувати журналістську етику”, - сказав Гнап.

З 2013 року Гнап є керівником проекту журналістських розслідувань “Слідство.інфо” на Громадському ТБ.

Сподобалася стаття? Допоможи нам бути ще крутішими!