ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

Журналіст Reuters загинув під час висвітлення боїв між афганськими військовими й талібами

16.07.2021, 12:38
Фото – scroll.in
Фото – scroll.in

Журналіст Reuters Даніш Сіддікі був убитий 16 липня під час висвітлення сутички між афганськими силами безпеки та бійцями “Талібану” біля прикордонного переходу з Пакистаном.

Про це заявив афганський командувач, повідомляє Громадське радіо з посиланням на Reuters.

Зазначається, що афганські спецпризначенці боролися за те, щоб повернути собі основний ринковий район Спін-Болдак, коли Сіддікі та старший афганський офіцер були вбиті внаслідок перехресного вогню талібів.

Із початку цього тижня Сіддікі працював журналістом в афганських спецпідрозділах, розташованих у південній провінції Кандагар, і повідомляв про бої між афганськими командос та бойовиками “Талібану”.

“Ми терміново шукаємо більше інформації, співпрацюючи з органами влади в регіоні”, – заявили президент Reuters Майкл Фріденберг та головний редактор Алессандра Галлоні.

“Даніш був видатним журналістом, відданим чоловіком, батьком і колегою, якого дуже любили. У цей жахливий час наші думки з його родиною”.

Сіддікі повідомив Reuters, що раніше він був поранений осколками під час висвітлення сутички. Йому було надана медична допомога, і він одужував, коли бійці “Талібану” відступили в Спін-Болдаку.

Сіддікі розмовляв з продавцями, коли таліби знову напали, сказав афганський командувач.

Reuters не зміг самостійно перевірити деталі бойових дій, описаних афганським військовим посадовцем, який попросив не вказувати його особи до того, як Міністерство оборони Афганістану зробило заяву.

Сіддікі був частиною команди фотографів Reuters, яка виграла Пулітцерівську премію за художню фотографію у 2018 році – документування кризи біженців рохінджа.

Сіддікі був фотографом Reuters із 2010 року, його робота охоплювала війни в Афганістані та Іраку, кризу біженців рохінджа, протести в Гонконгу та землетруси в Непалі.

Бойовики “Талібану” 14 липня захопили прикордонний район, другий за величиною перехід на кордоні з Пакистаном і одну з найважливіших цілей, якої вони досягли, швидкого просуваючись всією країною, під час виведення американських військ.

Liked the article?
Help us be even more cool!