ГАРЯЧА ЛІНІЯ050 447 70 63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

info@imi.org.ua

050 447 70 63

Подай скаргу

Журналіст Крим.Реалії назвав причину заборони на в'їзд до окупованого Криму

20.01.2020, 13:25
Фото – Сергій Нужненко / Радіо Свобода
Фото – Сергій Нужненко / Радіо Свобода

Причиною заборони на в'їзд на 34 роки до анексованого Криму і Росії для журналіста Тараса Ібрагімова став адміністративний протокол за “незаконну трудову діяльність”, повідомляє Крим.Реалії.

За словами журналіста, 18 травня 2019 року співробітники російського Центру з протидії екстремізму фіксували його на камеру, коли він вів стрім для Крим.Реалії жалобного мітингу в День пам'яті жертв депортації кримських татар у Сімферополі.

Пізніше, 30 травня, зазначив Ібрагімов, співробітники ОМОНу затримали його біля будівлі підконтрольного Росії Київського районного суду в Сімферополі й доставили в управління з питань міграції МВС Росії в Криму, де його оштрафували на дві тисячі рублів за статтею 18.10 КпАП Росії.

“Співробітники міграційної служби розповіли мені тоді, що до них потрапила заява на мене про незаконну трудову діяльність, показали мені оперативне відео, яке зняв співробітник Центру “Е”. На відео я стояв зі смартфоном і в прямому ефірі брав коментар у Нарімана Джеляла з приводу жалобного мітингу. Тоді ж співробітники Федеральної міграційної служби склали на мене протокол, оштрафували на дві тисячі рублів і порадили отримати акредитацію в МЗС (Росії. – КР) для офіційної роботи”, – розповів журналіст.

За словами Ібрагімова, він через пару днів сплатив штраф і ще протягом місяця працював у Криму. Під час чергового відрядження, 19 січня 2020 року, на адміністративному кордоні з Кримом співробітник прикордонної служби ФСБ Росії вручив журналістові повідомлення про заборону на в'їзд до Росії та анексованого нею Криму до 30 травня 2054 року.

“Дата 30 травня 2054 року в цьому повідомленні засвідчує, що приводом для заборони на в'їзд став адміністративний позов і штраф від 30 травня 2019 року”, – пояснив журналіст.

Як повідомляв ІМІ, українському журналістові Тарасу Ібрагімову, який співпрацює з редакцією Крим.Реалії, прикордонники російської ФСБ 18 січня заборонили в'їзд на територію Росії та анексованого нею Криму до кінця травня 2054 року.

Liked the article?
Help us be even more cool!