ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

Журналіст, дипломат Андрій Шевченко очолив Місію Світового конгресу українців в Україні

Президент Світового конгресу Українців (СКУ) Павло Ґрод оголосив про призначення Андрія Шевченка головою Місії СКУ в Україні – з метою посилення співпраці всесвітньої української громади з українською владою, Збройними силами України, міжнародними партнерами, а також із якнайширшим українським суспільством. 

"На XII Конґресі СКУ ми визначили стратегічні пріоритети нашої діяльності. Це – наближення Перемоги, відбудова України та розбудова сильного українського світу. Ми продовжуємо розвивати наші глобальні ініціативи UnitewithUkraine та EnergizeUkraine, які покликані допомогти в найважчі часи війни українським захисникам та громадянам України. Наразі Світовий Конґрес Українців зосереджує свій фокус на політичну адвокацію та створення коаліцій в урядах країн проживання, аби посилити український голос та вплив у світі. Підвищення ефективності адвокації СКУ, зв’язків з урядами та тісна співпраця з українською владою – саме ці виклики стоятимуть перед новопризначеним головою Місії СКУ в Україні", – наголосив Павло Ґрод. 

Андрій Шевченко відомий в Україні як журналіст, громадський активіст, політик і дипломат. До вересня 2023 року він працював заступником міністра оборони, координуючи роботу МОУ в питаннях воєнної дипломатії, НАТО, ЄС та міжнародної військової допомоги. Раніше був послом України в Канаді та народним депутатом України.

"Війна зачепила кожне українське серце – незалежно від того, де воно б’ється, – каже Андрій Шевченко. – СКУ робить колосальну роботу на підтримку української справи. Для мене буде великою честю долучитись і допомогти, щоб українська громада – і в Україні, і поза нею – разом працювала на Перемогу", – підсумував голова Місії СКУ в Україні.

Андрія Шевченка підтримуватиме команда в Києві, зокрема Сергій Касянчук, директор Місії СКУ в Україні з 2014 року, Оля Федюк, директор з комунікацій, Тиміш Мартиненко, старший політичний радник, Оля Доманська, координаторка з комунікацій, та Марія Баланович, організаціна координаторка. Місія СКУ в Україні також підтримуватиме роботу ключових проєктів СКУ, а саме ініціативу Unite with Ukraine на чолі з її директором Андрієм Потічним та платформу Energize Ukraine, яку очолює директор Ярема Ковалів.

22 жовтня XII Конгрес СКУ обрав нове керівництво організації на чолі з президентом Павлом Ґродом. Понад 55 років Світовий конгрес українців представляє інтереси більш ніж 20 млн українців, які проживають за межами України в 70 країнах світу. 

Liked the article?
Help us be even more cool!