ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

Журнал Playboy перезапускається як цифрове видання

14.03.2023, 11:30
Фото – Playboy
Фото – Playboy

Журнал Playboy перезапускається як цифрове видання. Бренд продовжує конкурувати з платформою OnlyFans. Про це повідомляє Бабель з посиланням на New York Post.

У 2020 році журнал Playboy перестав друкуватися через фінансові проблеми. Оновлена його версія дебютує наприкінці 2023 року. Інтернет-видання стане входом на “платформу для авторів” Playboy, яку бренд продає як “поліпшену”, “безпечну” та “ексклюзивну” альтернативу OnlyFans.

Тепер замість “зайчиків” у Playboy будуть “творці” Playboy, які публікуватимуть контент для дорослих на своїх сторінках та фігуруватимуть на онлайн-обкладинках журналу.

The Post отримала першу в історії цифрову обкладинку Playboy, на якій зображена модель Аманда Черні, що заробила понад $1 мільйон як автор Playboy, використовуючи бета-версію платформи Centerfold.

Фото – New York Post

Playboy уперше запустив Centerfold у грудні 2021 року як місце “творчої свободи, художнього самовираження та сексуального позитиву”. Як і OnlyFans, він дозволяє моделям залучати платних підписників. Однак зараз Playboy повідомив New York Post, що відмовляється від назви Centerfold і натомість платформа буде інтегрована в структуру Playboy.

За словами бренду, різниця між OnlyFans і Playboy полягає в тому, що творцем OnlyFans може стати кожен, а творці Playboy повинні подати заявку, і її має схвалити редакційна команда.

“Наша платформа для творців Playboy – це журнал Playboy ХХІ століття. Ми передаємо можливості створення контенту до рук творчої спільноти та надаємо їм інструменти для взаємодії та прямої монетизації своїх фан-баз”, – сказала головна бренд-менеджерка компанії Рейчел Веббер.

Генеральний директор Playboy Бен Кон сказав, що він сподівається, що його платформа для творців змінить нинішню економіку творців “так само, як журнал Playboy струснув видавничу індустрію майже 70 років тому”. Перший випуск журналу Playboy з Мерилін Монро на обкладинці його творець Хʼю Хефнер випустив у 1953 році. Менш ніж за день було продано 50 тисяч примірників.

У березні 2020 року Playboy, відомий своїми культовими обкладинками та розворотами, оголосив про припинення випуску друкованого журналу, пославшись на проблеми з бюджетом.

Нагадаємо, видання Playboy – американський чоловічий журнал розважального характеру, який був заснований у Чикаго в 1953 році Г’ю Гефнером. Видання відоме своїми фотографіями оголених і напівоголених моделей (Playmates). Українська версія американського чоловічого журналу Playboу виходить із 2005 року, у 2022 році журнал перейшов на українську мову, до того видавався російською.

Liked the article?
Help us be even more cool!