ГАРЯЧА ЛІНІЯ
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

info@imi.org.ua

050 447 70 63

Підтримати ІМІПодай скаргу

Журнал Girls Girls Girls випустив відео проти дискримінації жінок

25.02.2020, 11:51
Фото - bykvu.com
Фото - bykvu.com

Журнал Girls Girls Girls Magazine створив відеоролик проти дискримінації жінок. Відео опубліковано в інстаграм-акаунті журналу.

У ролику знялася американська акторка Синтія Ніксон (“Секс і місто”, “Теплі джерела”, “Ганнібал”), що озвучує нав’язані суспільством правила, за якими мають жити жінки та які стосуються їхнього зовнішнього вигляду й поведінки.

“Будь леді”, – казали вони. <...> Не будь занадто товстою. Не будь занадто худою. Набери вагу. Схудни. Перестань їсти так багато. Не їж занадто швидко. Замовляй салат. Не їж вуглеводів. Тобі треба скинути вагу. Сідай на дієту. Боже, ти схожа на скелет. Чому б тобі просто не поїсти? Ти виглядаєш хворою. Їж бургер. Чоловіки люблять жінок з м’ясом на кістках. Будь легкою. Будь маленькою. Будь ласкавою. Будь жіночною. “Будь леді”, − казали вони. Не розмовляй занадто голосно. Не говори занадто багато. Не будь наляканою. Чому ти така нещасна? Не будь сукою. Не будь такою нахабною. Не будь такою емоційною, не плач, не кричи, не лайся. Ти колись станеш доброю дружиною. Візьмеш його прізвище. Ти переписала своє ім’я? Божевільна феміністка. Народи йому дітей. Ти не хочеш дітей? Коли-небудь захочеш. Ти зміниш свою думку”, − йдеться у відео.

Режисер ролика − Пол Маклін, продюсерка − Клер Ротштайн.

В основі ролика − скорочена версія тексту “Be a Lady They Said” ( “Будь леді”, – сказали вони”), який написала та опублікувала авторка блогу “Листи розлюченої жінки” Camille Rainville у 2017 році. Оповідачем у відео виступила акторка Сільвія Ніксон. Сам текст було доповнено тематичним відеорядом.

За матеріалами Inspired, “Букви

Сподобалася стаття? Допоможи нам бути ще крутішими!