ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

Зеленський запевнив, що пропагандисти рф будуть покарані за воєнні злочини теж

10.03.2022, 14:49

Російські пропагандисти відповідатимуть за військові злочини в Україні так само, як і влада РФ, яка дає накази скидати бомби на мирних людей. Про це повідомляє Ліга з посиланням на президента Володимира Зеленського.

"Вночі з'явилась інформація про загиблих у вчорашньому бомбардуванні пологового будинку та дитячої лікарні в Маріуполі. Трьох людей ми втратили. Серед них – одна дитина. Дівчинка. Кількість поранених – 17. Це діти, жінки, медпрацівники", – нагадав він.

За словами Зеленського, цю тему порушували на токшоу на російському телебаченні, але жодного слова правди не сказали: "Росіянам збрехали, що нібито в лікарні не було пацієнтів, а в пологовому будинку – жінок і дітей. Росіянам збрехали, що нібито там засіли "націоналісти". На якихось позиціях. Вони брешуть впевнено. Як завжди".

Військові злочини неможливі без пропагандистів, які їх прикривають, наголосив президент. "Хочу сказати їм одну річ: ви відповідатимете, так само як ті, хто наказує скидати бомби на мирних людей", – попередив він.

"Ми знайдемо всю власність пропагандистів і пов'язаних з ними осіб. Ми зробимо все, щоб її конфіскували всюди, де б вона не була. Ви ж любите багате життя. Любите заможні країни. У вас більше цього не буде. І це лише початок. Вас притягнуть обов'язково до відповідальності за участь у воєнних злочинах", – запевнив він.

Війна ніколи не буває ізольованою, нагадав український президент, – вона завжди б'є і по жертві, і по агресору: "Агресор просто пізніше це розуміє. Але завжди розуміє".

Liked the article?
Help us be even more cool!