ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

Зеленський відповів на петицію про запровадження в освіті статевого виховання

14.04.2023, 13:26
Фото – unsplash.com
Фото – unsplash.com

Президент України Володимир Зеленський звернувся до Кабінету Міністрів із проханням опрацювати пропозиції, викладені в петиції щодо впровадження обов'язкового статевого виховання в систему освіти України. 

Про це йдеться у відповіді глави держави на петицію, яка набрала необхідні для розгляду 25 тисяч голосів.

Зеленський зазначив, що питання державної політики у сфері освіти не належить до його конституційних повноважень. Він додав, що державну політику у сфері освіти визначає Верховна Рада України, а реалізують Кабінет Міністрів України, центральний орган виконавчої влади у сфері освіти і науки, інші центральні органи виконавчої влади та органи місцевого самоврядування. 

Водночас президент зазначив, що державна політика у сфері освіти має задовольняти потреби людини й суспільства.

“Ураховуючи зазначене, я звернувся до Кабінету Міністрів України з проханням опрацювати викладені в електронній петиції пропозиції та поінформувати про результати розгляду мене та автора звернення”.

Нагадаємо, петиція про впровадження обов'язкового статевого виховання в систему освіти України була розміщена 9 лютого на сайті президента. Її авторами є громадський альянс “Політична дія жінок” та експертний ресурс “Гендер в деталях”.

Автори петиції закликали запровадити обовʼязковий курс статевого виховання, базований на культурі згоди, у початковій освіті, середній школі, а також у вищих і професійно-технічних закладах освіти.

Liked the article?
Help us be even more cool!