ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

Зеленський: Росія контролює великий відсоток інформаційного простору всього цивілізованого світу

Найголовнішими викликами в протистоянні російській агресії є боротьба з російською дезінформацією та недопущення обходу Росією запроваджених проти неї санкцій. 

Про це заявив Президент України Володимир Зеленський під час онлайн-спілкування з учасниками щорічної національної конференції Швеції “Суспільство та оборона”, повідомляється на сайті глави держави.

За словами президента, в найближчому майбутньому вирішальне значення матиме глобальна інформаційна політика.

“Сьогодні Росія контролює, на жаль, великий відсоток інформаційного простору. І я зараз кажу не про Україну, а про соцмережі всюди в цивілізованому світі: про Європу, про США, про Британію, про Африканський континент та країни Латинської Америки. Росія вкладає дуже багато грошей у різні медіа всередині інших країн, а також у соцмережах”, – сказав Володимир Зеленський.

Він зазначив, що незалежні ЗМІ цих держав підхоплюють поширювані пропагандистами російські наративи й подають їх уже не як чийсь погляд, а як реальність. Тому, переконаний Зеленський, одним з найскладніших викликів сьогодні є боротьба з російською дезінформацією у світі.

“Відстежувати це, займатись очищенням від цього мають професійні люди, від розвідки до незалежних журналістів”, – сказав президент. 

Іншим ключовим викликом Володимир Зеленський назвав обхід Росією запроваджених проти неї санкцій.

“Росія навчилася обходити санкції. В ракетах, які були застосовані проти нас, ми бачимо деталі виробництва багатьох країн світу. На жаль, Росії допомагають обходити (санкції. – Ред.) компанії-виробники або компанії-посередники, які є в тій же Європі, США – усюди. І я б на це звертав увагу, особливо тих органів, що займаються санкційною політикою”, – наголосив глава держави.

Щорічна національна конференція “Суспільство та оборона”, яка триватиме у шведському місті Селен 7–9 січня 2024 року, вважається найпрестижнішою у Швеції та є одним з найважливіших публічних заходів Північної Європи у сфері безпеки та оборони, який широко висвітлюється шведськими та європейськими ЗМІ.

Основними доповідачами конференції є прем’єр-міністри, міністри оборони, міністри закордонних справ та інші представники урядів, верховні головнокомандувачі, керівні посадові особи організацій громадянського суспільства, міжнародних міжурядових та неурядових організацій, а також відомі експерти й лідери думок.

Liked the article?
Help us be even more cool!