ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

Заслужений журналіст України на позиціях ворога агітує українських бійців скласти зброю

16.04.2022, 12:12
Фото – скриншот з відео Родіона Мірошника
Фото – скриншот з відео Родіона Мірошника

Заслужений журналіст України, який називає себе “радником голови “ЛНР”, Родіон Мірошник оприлюднив відео з фронту, з позицій бойовиків “ЛНР”.

На відео Мірошник тримає в руках снаряд із написом “ЛИЦ” (Луганськінформцентр. – Ред.). За його словами, у снаряді тисячі листівок із закликом до українських бійців скласти зброю.

Мірошник віддає снаряд бойовику, і далі лунає постріл.

У кадрі Мірошник починає говорити, що снаряд має “взорв…” (ймовірно, йдеться про те, що снаряд має вибухнути. – Ред.), але виправляється і каже, що снаряд має “розкритися в районі Попасної” і листівки розсиплються на позиціях українських військових.

“У листівці написано: “Береш листівку, розряджаєш автомат, вішаєш на плече і з піднятими руками йдеш до наших позицій, неси листівку із собою. Тебе зустрінуть і поставляться по-людськи”, – говорить Мірошник.

Примітно, що до кадру потрапляє чоловік з нашивкою саме російського прапора, а не угруповання “ЛНР”. На другій нашивці цього чоловіка літера “Z”.

Якщо говорити про розпізнавальні знаки, то незрозуміло, у ролі кого сам Мірошник на полі бою. Напису “PRESS” ані на його шоломі, ані на його бронежилеті немає. Можна припустити, що він там представляє незаконні збройні формування.

Нагадаємо, Родіон Мірошник – експрессекретар Віктора Януковича, ексдепутат Луганської облради від Партії регіонів, екскерівник Луганської обласної державної телерадіокомпанії. 

Звання “заслужений журналіст України” у 2008 році надав Мірошнику президент Віктор Ющенко своїм указом №979/2008 “за вагомий особистий внесок у розвиток вітчизняної журналістики, високу професійну майстерність, багаторічну сумлінну працю”.

Із 2014 року працював на “ЛНР”, висловлював антиукраїнські погляди.

У 2017 році прокуратура Луганської області оголосила Мірошника в розшук. Йому інкримінують злочини, передбачені ч. 1 ст. 109 (“Умисні дії, спрямовані на пособництво насильницькому поваленню конституційного ладу і захопленню державної влади”), ч. 2 ст. 110 (“Умисні дії, спрямовані на зміну меж території і державного кордону України на порушення порядку, встановленого Конституцією України”), ч. 1 ст. 258-3 (“Участь в діяльності терористичної організації”) КК України.

У 2020 році саме через появу в ефірі Родіона Мірошника Національна рада з питань телебачення і радіомовлення призначила перевірку та оголосила попередження телеканалу “Наш”.

Liked the article?
Help us be even more cool!