ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

Залужний прокоментував прослуховування у своєму кабінеті

Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний вперше відреагував на новину про прослуховування в його потенційному кабінеті. Він підтвердив інформацію та додав, що прослуховувальний пристрій знайшли не лише в нього.

Про це в коментарі РБК-Україна розповів головком ЗСУ.

"Скажу вам так: це те приміщення, яке я мав використовувати сьогодні. В ньому вчора в ході перевірки знайшли (пристрій для прослуховування. – Ред.)", – сказав Залужний.

Він також підтвердив, що цей кабінет не був постійним його місцем перебування.

"У мене є декілька місць, де я працюю. І от в одному з них це сталося. Я там давненько вже не був. Але ми перевірили й знайшли (пристрій для прослуховування. – Ред.)", – розповів головком та додав, що прослуховувальний пристрій був знайдений не лише в нього.

На запитання, чи може це означати, що в самому Генштабі хтось міг скоїти подібне, він сказав: "Ні, з вухами вже давно не працюємо".

Сам Залужний розцінює цей інцидент "як війну".

"Все може бути. Слідство доведе, що це було", – каже головнокомандувач.

Він також розповів, що в цей кабінет він мав прийти сьогодні о 7:00 ранку. І зайшов туди вже після перевірки.

На питання, чи могла там озвучуватись інформація, що становить державну таємницю, він сказав таке:

"Це приміщення і раніше використовувалося. Але перерва була досить суттєвою. Тому це просто вже під мою зустріч, мабуть, готувалися".

Як повідомляв ІМІ, 17 грудня СБУ відкрила кримінальне провадження за фактом виявлення технічного пристрою в одному з потенційних місць дислокації головнокомандувача Збройних сил України Валерія Залужного. Провадження відкрито за ч. 2 ст. 359 ч. 2 (незаконні придбання, збут або використання спеціальних технічних засобів отримання інформації) Кримінального кодексу України.

Увечері 17 грудня низка медіа з посиланням на джерела повідомила, що в кабінеті головнокомандувача Збройних сил України Валерія Залужного виявили прослуховувальний пристрій.

18 грудня Генеральний штаб Збройних сил України підтвердив, що знайшли підслуховувальні пристрої в кабінетах, де працює головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний і працівники його апарату. 

Liked the article?
Help us be even more cool!