ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

Заблоковано 1500 ресурсів, що поширювали російську пропаганду та дезінформацію, – Нацполіція

18.03.2022, 17:23
Фото – InfoResist / 24 канал
Фото – InfoResist / 24 канал

Національна поліція України повідомляє про блокування 1500 російських ресурсів, які поширювали пропаганду та дезінформацію. Заблоковані канали налічували близько 15 млн аудиторії.

Також окремо заблоковано 3178 публікацій, що виправдовували військові злочини й загибель мирного населення України.

Нацполіція нагадала, що 26 лютого кіберполіція створила телеграм-канал StopRussiaChannel|MRIYA та телеграм-бот stopdrugsbot, які допомагають протидіяти проросійській пропаганді та дезінформації шляхом надсилання скарг на небезпечний контент у соцмережах.

За допомогою чат-ботів у телеграмі користувачі повідомляють про ворожі дії на території України, а також про виявлену пропаганду та дезінформацію.

“Принцип роботи полягає у наступному: користувачі надсилають у бот посилання на спільноту, яку вважають небезпечною в часи військової агресії. Далі надається оцінка контенту. Після чого користувачі каналу скаржаться на ворожі ресурси”, – йдеться в повідомленні .

Від моменту створення до каналу приєдналися майже 150 тисяч учасників. Вони надіслали понад 3 200 000 скарг на різні інформаційні ресурси окупантів.

Ще один спеціальний бот у телеграмі “Народний месник”, куди користувачі можуть повідомляти про мітки, залишені ворогом, виявлену техніку або військових-окупантів, випадки мародерства, а також місця знаходження снарядів, що не розірвались.

Станом на 18 березня через бот надійшло понад 44 тисячі повідомлень.

Liked the article?
Help us be even more cool!