ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

За допомогою гри можна ддосити сайти, які обслуговують армію рф. Як грати?

16.03.2022, 12:07

Від початку російського вторгнення в Україну львівські ІТ-спеціалісти створили онлайн-гру, завдяки якій можна долати ворога, навіть не виходячи з укриття. Головне – мати пристрій з доступом до інтернету. Про це повідомляють у телеграм-каналі Мінцифри.

❓Що це за гра

Один гравець за одну годину гри надсилає близько 20 тисяч запитів для блокування сайтів, що обслуговують армію РФ. Кожна година гри вашого перебування на порталі наближає сайти РФ до блокування.

 

 

Долучитися до гри дуже просто: 

 

✅ Зайдіть на сайт https://playforukraine.life/ 

❗️Якщо ви граєте з території України, обов’язково потрібно використовувати VPN. В інших країнах використання VPN не обов’язкове. 

 

✅Виконуйте завдання, що вказані на сторінці. 

 

✅ Навіть якщо ви лишите сторінку на своєму комп'ютері або смартфоні відкритою, вона автоматично продовжить перевантажувати сайти агресора.

 

❓Чи це безпечно 

Так. Гра не шкодить браузеру. Вона лише генерує постійний торент автоматичного трафіку для атак на таргетовані вебсторінки, що робить їх недоступними.

 

💪За час існування такої гри розробники вже залучили близько 180 тисяч користувачів з різних країн, які здійснили 288 млрд атак. Було атаковано близько 200 ворожих сайтів! 

 

Liked the article?
Help us be even more cool!