ГАРЯЧА ЛІНІЯ
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

info@imi.org.ua

050 447 70 63

Підтримати ІМІПодай скаргу

З 1 січня всім працівникам некерівного складу НСТУ підвищать зарплату на 15%

29.10.2019, 14:00
Фото – radiosvoboda.org
Фото – radiosvoboda.org

Правління Національної суспільної телерадіокомпанії України підвищить посадові оклади некерівному складу на 15%. У разі повного фінансування компанії заплановане створення 15-відсоткового преміального фонду.

Про це сказав член правління НСТУ Микола Чернотицький на засіданні наглядової ради Суспільного, повідомляє "Суспільне. Детектор медіа" з посиланням на протокол засідання.

За його словами, з 1 січня 2020 року точно будуть підвищені посадові оклади на 15% некерівному складу. Всі інші етапи підвищення можна буде зрозуміти після ухвалення бюджету-2020. Правління до кінця року визначиться з дорожньою картою щодо оптимізації працівників і підвищення посадових окладів.

Голова правління НСТУ Зураб Аласанія додав, що за умови повного фінансування буде створено преміальний фонд у розмірі 15%.

Як нагадує видання, цьогоріч у серпні наглядова рада НСТУ доручила правлінню розробити план підвищення зарплат працівникам з 2020 року. 

29 серпня наглядова рада Національної суспільної телерадіокомпанії України (НСТУ) проголосувала за підвищення заробітних плат членам та голові правління Суспільного мовника.

Сподобалася стаття? Допоможи нам бути ще крутішими!