ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

info@imi.org.ua

(050) 447-70-63

Подай скаргу

З 1 по 30 вересня – міжнародний фотоконкурс "Вікі любить пам’ятки"

31.08.2021, 10:45
Фото – Moahim, CC BY-SA
Фото – Moahim, CC BY-SA

З 1 по 30 вересня відбудеться найбільший у світі міжнародний фотоконкурс “Вікі любить пам’ятки”. Усі охочі можуть подати власні світлини пам’яток культурної спадщини України й позмагатися за перемогу. Про це повідомляє пресслужба “Вікімедії України”.

В основних номінаціях організатори відзначать найкращі фотографії і найбільший внесок у кожному регіоні та по всій Україні. Крім того, передбачено кілька спеціальних номінацій, наприклад для фотографій з повітря та для пам’яток єврейської спадщини України.

Цього року в Україні фотоконкурс “Вікі любить пам’ятки” відбувається вдесяте. Мета проєкту – зібрати вільні світлини всіх пам’яток культурної спадщини України для ілюстрування статей у вікіпедії. 

На конкурс можна подавати фото та відео офіційних пам’яток історико-культурної спадщини: храмів, садиб, замків, курганів тощо з усіх регіонів України, зокрема Криму

Для цього протягом вересня слід завантажити світлини, використовуючи конкурсний список пам’яток у вікіпедії. Фотографії можуть бути зроблені в будь-який проміжок часу; головне, щоб це були власні роботи. Також можна додавати відеоматеріали з пам'ятками.

Переможці конкурсу отримають цінні призи. Призовий фонд буде розподілено між авторами найкращих фотографій конкурсу загалом, авторами найкращих фото кожного регіону, учасниками, які сфотографували найбільше пам’яток в Україні та кожному регіоні, і переможцями спецномінацій. Окремою номінацією відзначатимуться автори, що вперше беруть участь у конкурсі.

Десять найкращих світлин культурної спадщини України змагатимуться на міжнародному етапі конкурсу.

Цьогоріч можна також взяти участь у спеціальних номінаціях конкурсу: "Аерофото", "Відео", "Єврейська спадщина", "Млини", "Пам'ятки національно-визвольної боротьби", "Пам'ятки Подесення" та Via Regia Ukraine. У кожній спецномінації своє окреме журі визначить переможні світлини.

"Запрошуємо всіх охочих долучатися до конкурсу, подавати фотографії, показати унікальність історико-культурних об’єктів свого краю та привернути увагу до стану їхнього збереження", – зазначила членкиня організаційної команди проєкту "Вікі любить пам’ятки" Наталія Тимків.

Як узяти участь, перелік об’єктів та правила шукайте на сторінці конкурсу у вікіпедії. 

Сторінка конкурсу у фейсбуці.

Додаткові питання чи отримання коментарів щодо конкурсу – писати на wlm@wikimedia.org.ua.

Liked the article?
Help us be even more cool!