ГАРЯЧА ЛІНІЯ
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

info@imi.org.ua

050 447 70 63

Підтримати ІМІПодай скаргу

YouTube вимагає від UATV видалити відео про обшуки кримчан через повідомлення Роскомнагляду

31.07.2019, 09:56
Фото - uatv.ua

Компанія YouTube поінформувала редакцію каналу іномовлення UATV, що Google може заблокувати через повідомлення Роскомнагляду інтерв’ю з керівником інформаційного офісу “Хізб ут-Тахрір” в Україні Фазилом Амзаєвим, яке було опубліковано в 2017 році.

Про це повідомляється на сайті UATV.

В інтерв’ю UATV Фазил Амзаєв розповів про чергові обшуки та арешти в Криму, про те, як ФСБ переслідує кримських татар, і чи можна було тоді сподіватися на звільнення 48 політв’язнів з Криму.

“Наша організація “Хізб ут-Тахрір” діє 60 років. Діяльністю є ідеологічна та політична робота. Ми, ґрунтуючись на ісламських цінностях, заперечуємо будь-які форми насильства, і це не просто слова, а й практика, яка підтверджується багаторічною роботою в усьому світі. Росія – єдина країна, яка нас заборонила, вважаючи терористичним угрупованням”, – заявив він у студії телеканалу. 

Також він розповів про методи російських силовиків, які вони застосовують до населення Криму, влаштовуючи обшуки й арешти.

У листі редакції компанія YouTube повідомила, що вони отримали повідомлення від Федеральної служби з нагляду в сфері зв’язку, інформаційних технологій і масових комунікацій (Роскомнагляд) про те, що наведені нижче матеріали порушують Федеральний закон РФ №149-ФЗ “Про інформацію, інформаційні технології і про захисту інформації “.

“Роскомнагляд додав наступну URL-адресу до списку заборонених матеріалів… Якщо ви не видалите контент, компанія Google може бути змушена заблокувати його”, – наголошується в листі.

Канал UATV письмово поінформував YouTube про те, що відео не містить забороненої символіки, закликів до порушення законів або до масових заворушень. В ефірі телеканалу ведучий і керівник інформаційного офісу “Хізб ут-Тахрір” в Україні інформували глядачів про кримінальні справи, порушені російськими слідчими проти громадян України, котрі проживають на території незаконно анексованого Криму, та яких підозрюють у причетності до організації “Хізб ут-Тахрір”.

Як повідомляв ІМІ, німецький провайдер Hetzner Online GmbH отримав від Роскомнагляду повідомлення про те, що на сайті Тижня міститься інформація, яка закликає до екстремістських дій, що є порушенням законодавства РФ, а тому сайт має бути заблокований, доки видання не видалить “екстремістський контент”.

Предметом претензії російських чиновників стала публікація від 2015 року “Міфи і легенди “Правого сектору”, яка не містить у собі жодних закликів, а лише інформує про ДУК ПС.

Посольство України у Німеччині попередило відомство Федерального канцлера та Міністерство закордонних справ ФРН, що спроби Роскомнагляду здійснити тиск на українські засоби масової інформації через німецьких провайдерів є проявом гібридної війни Росії проти України.

Сподобалася стаття? Допоможи нам бути ще крутішими!