ГАРЯЧА ЛІНІЯ
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

info@imi.org.ua

050 447 70 63

Підтримати ІМІПодай скаргу

YouTube видалив 11,4 млн роликів, найбільше через небезпечний для дітей контент

27.08.2020, 15:30
Фото – hromadske.ua
Фото – hromadske.ua

Із квітня до червня 2020 року YouTube видалив 11,4 мільйона відеороликів, що майже вдвічі більше, ніж за перший квартал року (6,11 мільйона). Найбільше роликів було видалено через захист дітей від небезпечного контенту – 33,5%.

Про це йдеться в офіційному блозі YouTube, повідомляє 24 канал

Протягом цього періоду сервіс використовував здебільшого свої алгоритми для модерації, ніж живих людей. У компанії пояснили, що через вимушені скорочення ресурсів були змушені вибирати між потенційно недостатніми й потенційно надмірними заходами – і вибрали друге, вважаючи відповідальність за зміст контенту своїм пріоритетом

“Ми віддали перевагу нижчому рівню точності роботи алгоритмів, щоб переконатися, що ми видаляємо якомога більше фрагментів образливого змісту”, – йдеться в блозі YouTube.

З 11,4 мільйона видалених відеороликів 42% не встигли набрати жодного перегляду, 33,7% подивилися менше ніж десять разів і 24,3% – понад десять разів. Водночас кількість вилучених за допомогою алгоритмів відеозаписів становила майже 10,9 мільйона – абсолютна більшість усіх відео, які не пройшли модерації.

Найбільше роликів було видалено через захист дітей від небезпечного контенту – 33,5%. Ще 28,3% були помічені як “спам” або “такі, що вводять в оману”, 14,6% – за присутність “оголення”, 10,6% – за надмірну жорстокість і 8,1% – за заклики до насильства.

Найбільше роликів, які не пройшли модерації, були завантажені зі США – понад два мільйони.

Сподобалася стаття? Допоможи нам бути ще крутішими!