ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

YouTube посилює захист підлітків на платформі

03.11.2023, 12:29

Платфома YouTube посилює захист підлітків шляхом обмеження повторних рекомендацій відео на теми, які можуть їм зашкодити. Про це повідомляє Укрінформ з посиланням на CNN.

У YouTube заявили, що "контент, який порівнює фізичні особливості та ідеалізує одні типи фігури, певні рівні фізичної підготовки чи вагу або демонструє соціальну агресію у вигляді безконтактних бійок і залякувань" не рекомендуватиметься повторно користувачам-підліткам.

На думку фахівців, деякі відео можуть бути нешкідливими, якщо їх побачити один раз, але можуть стати проблемою, якщо їх переглядати повторно.

Спочатку обмеження набудуть чинності в США, а наступного року й в інших країнах.

Зміна системи рекомендацій YouTube для підлітків є частиною ширшого оновлення зусиль платформи з безпеки молоді, яке також охоплює нагадування про потребу "зробити перерву" в разі тривалого користування платформою, та інформацію про ресурси для допомоги в кризових ситуаціях.

YouTube також розгортає рекомендації для батьків і підлітків про те, як безпечно створювати контент в інтернеті.

У 2021 році американські законодавці засудили Instagram і YouTube за просування серед молодих користувачів акаунтів, що містять контент, який демонструє екстремальне схуднення і дієти. Цього року YouTube уже вніс зміни до своєї політики щодо контенту про розлади харчової поведінки, додавши заборони на певні типи відео на цю тему та дозволивши перегляд інших відео лише повнолітніми користувачами.

Liked the article?
Help us be even more cool!