ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

Естонські газети Postimees та Päevaleht закликали прем'єрку країни піти у відставку

Фото – AFP
Фото – AFP

Дві естонські газети Postimees та Päevaleht  вийшли 25 серпня із закликом до прем'єр-міністерки Каї Каллас подати у відставку через російський бізнес її чоловіка, повідомляє естонський державний мовник ERR.

Postimees пише в передовиці: "Час Каллас минув".

"На жаль, Кая Каллас не скористалася можливістю дати хороші роз'яснення пресі. Навпаки, на пресконференції ми почули історію, повну логічних суперечностей. Крім того, прем'єр-міністерка заявила, що вона не зробила нічого поганого і не розуміє, у чому її звинувачують, а також була б вдячна, якби хтось пояснив", – йдеться в статті.

"Явно засмучена прем'єр-міністерка відмовилася відповідати на запитання на пресконференції про підприємницьку діяльність свого чоловіка, – зазначає газета. – Тож ні в середу, ні в четвер ми не почули відповідей. Немає жодних підстав вважати, що ми почуємо їх у суботу чи неділю. Тому Postimees дає прем'єр-міністру дружню рекомендацію почати збирати речі сьогодні й уникнути відставки з ще більшою ганьбою в майбутньому".

Eesti Päevaleht пише: "Кая Каллас, дозволь собі відступити".

"Кая Каллас має подати прохання про відставку. Це необов'язково означає відхід у відставку. Народні обранці можуть дати їй новий мандат, якщо вважатимуть помилку незначною", – йдеться в статті.

"На жаль, у такому кроці була б і помітна частка цинізму, – продовжує газета. – Ні Eesti 200, ні соціал-демократи, схоже, не зацікавлені в критичному розгляді питання, а без Партії реформ сформувати новий уряд до наступних виборів практично неможливо. Єдиною реальною загрозою для Каллас було б, якби в партії реформістів стався "палацовий переворот" через моральний конфуз. На жаль, перші реакції там не дозволяють сподіватися на глибший самоаналіз".

Õhtuleht рекомендує прем'єр-міністерці вибачитися.

Liked the article?
Help us be even more cool!