ГАРЯЧА ЛІНІЯ
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

info@imi.org.ua

050 447 70 63

Підтримати ІМІПодай скаргу

ЄС закликає соцмережі робити більше для боротьби з фейковими акаунтами

24.04.2019, 16:20

Європейський союз цінує зусилля Facebook, Google і Twitter у боротьбі з дезінформацією, але закликає соцмережі робити більше для вилучення фейкових облікових записів. Про це йдеться в заяві Єврокомісії, повідомляє “Європейська правда”.

Відповідно до Кодексу поведінки ЄС, три компанії регулярно повідомляють про свої зусилля з припинення втручання у вибори. Facebook, наприклад, раніше критикували за те, що він є інструментом іноземного втручання у виборчий процес.

“Ми високо оцінюємо зусилля Facebook, Google і Twitter щодо підвищення прозорості напередодні європейських виборів. Однак необхідні подальші технічні вдосконалення, а також обмін методологією та даними щодо фейкових облікових записів”, – йдеться в заяві.

“Це дало б змогу незалежним експертам і розслідувачам здійснювати неупереджене оцінювання. Єврокомісія шкодує, що Google і Twitter ще не повідомили про подальші заходи щодо забезпечення прозорості тематичної реклами стосовно проблем, які перебувають у центрі передвиборчих дебатів”, – повідомили в Єврокомісії.

Вибори до Європарламенту відбудуться 23–26 травня. Опитування свідчать, що націоналісти і популісти можуть отримати на них істотні здобутки, однак традиційні партії, хоч і втратять місця, все ж збережуть більшість.

Сподобалася стаття? Допоможи нам бути ще крутішими!