ГАРЯЧА ЛІНІЯ
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

info@imi.org.ua

050 447 70 63

Підтримати ІМІПодай скаргу

WhatsApp встановив ліміт на пересилання повідомлень

22.01.2019, 13:40
Фото - whatsapp.en.softonic.com

Месенджер WhatsApp, що належить компанії Facebook, обмежив кількість репостів повідомлень - не більше п’яти поширень одного повідомлення.

На такий крок месенджер пішов задля боротьби з “неправдивою інформацією та чутками”. Про це повідомляє “Детектор медіа” з посиланням на Reuters.

“Ми в усьому світі накладаємо ліміт п’яти поширень повідомлення”, - зазначила віце-президент компанії з питань політики та комунікацій Вікторія Гранд.

Раніше у WhatsApp діяло обмеження 20 поширень повідомлення у групи чи іншим користувачам. Міру в п’ять репостів уперше застосували в липні 2018 року в Індії, де чутки в соціальних мережах призвели до вбивств. Наприклад, у липні розлючений натовп убив п’ятьох найманих працівників на фермі через чутки про те, що вони викрадають дітей.

Месенджер, у якого 1,5 млрд користувачів, намагається вирішити питання фейків на платформі. Це неправдиві новини, відео, фотографії, аудіо.

Поширенню дезінформації в месенджері сприяє і наскрізне шифрування повідомлень. Це часто робить неможливим фактчекінг навіть для самого WhatsApp.

Спершу оновлення месенджера торкнеться користувачів Android, після чого його реалізують і на iOS-платформі від Apple.

Раніше WhatsApp почав маркувати переадресовані повідомлення, а в Індії запровадив нову посаду для боротьби з фейками.

Сподобалася стаття? Допоможи нам бути ще крутішими!