ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

info@imi.org.ua

(050) 447-70-63

Подай скаргу

WhatsApp тестує функцію, яка дозволить листуватися без інтернету

16.07.2021, 17:21
Фото – rtl.de
Фото – rtl.de

Месенджер WhatsApp тестує функцію, яка дозволить користувачам обмінюватися повідомленнями навіть тоді, коли їхній телефон не працює або не під’єднаний до інтернету.

Про це повідомила у своєму блозі компанія Facebook, яка володіє месенджером, повідомляє Громадське.

Нова функція WhatsApp передбачає можливість листування без наявності телефона через інші пристрої, зокрема планшети чи ноутбуки, але не ще один телефон. Кількість цих пристроїв не може перевищувати чотирьох.

Месенджером і зараз можна користуватися не лише з телефона, але для цього потрібно, щоб він працював і був обов’язково під'єднаний до інтернету.

Зараз архітектура WhatsApp влаштована так, що через телефон відбувається шифрування всіх повідомлень. Інші пристрої, де встановлено месенджер, фактично просто дублюють усе, що відбувається через телефон.

Оновлення месенджера ж передбачає, що повідомлення шифруватимуться не через конкретний пристрій (тобто телефон), а на індивідуальній основі під час надсилання. Facebook обіцяє, що на інші функції WhatsApp (зокрема, збереження даних у хмарі) це не вплине.

Наразі нову функцію випробовують серед обмеженого числа користувачів WhatsApp і найближчими місяцями зроблять доступною для ширшого кола людей, повідомив представник месенджера в коментарі TechCrunch.

Фахівець із кібербезпеки Джейк Мур з компанії-розробника антивірусу Eset застерігає, що нова архітектура надсилання повідомлень – хай наскільки вона зручніша і хай як довго її просили користувачі – є вразливішою.

“Тепер люди, які вдаються до насильства в сім’ї або незаконно стежать за іншими, можуть потенційно скористатися новою функцією, створивши додаткові точки входу [у WhatsApp] і відстежуючи все приватне листування з інших пристроїв”, – цитує Мура BBC.

Коли саме WhatsApp дозволить листуватися без телефона для всіх своїх користувачів – компанія поки не каже.

Liked the article?
Help us be even more cool!