ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

Видавництво Vivat випустить першу біографію Валерія Залужного

11.10.2022, 16:43
Фото: фейсбук Валерія Залужного
Фото: фейсбук Валерія Залужного

Видавництво Vivat випустить першу біографію Головнокомандувача Збройних сил України Валерія Залужного. Про це повідомляється на фейсбук-сторінці видавництва.

Книжка вийде під назвою “Залізний генерал. Уроки людяності”. З огляду на безпеку ім’я автора до відкриття передпродажу на книгу розголошуватиметься. 

“Це історія про сміливого та рішучого чоловіка, залізного генерала, який залишився людяним, щирим та байдужим до слави. Це спроба показати Валерія Залужного насамперед як людину, якій довіряють мільйони. Книжка, написана найближчим свідком подій, дозволить зазирнути за лаштунки доленосних нарад, почути голоси тих, хто стоїть пліч-о-пліч і наближає перемогу”, – йдеться в повідомленні.

У видавництві зазначили, що 24 лютого 2022 року Валерій Залужний, віддаючи наказ, промовив слова, що стали символом українського спротиву: “Країна тримається на наших плечах”. 

“Відтоді понад вісім місяців залізні руки генерала кують нашу перемогу в російсько-українській війні. Він приймає рішення, від яких залежить майбутнє України і кожного з нас. Він несе смерть ворогам і волю нашим землям. І “просто робить свою роботу”, по-батьківськи і з жартами, бо гумор, як і боротьба, об’єднує. Він уособлює кожного воїна, що просто зараз зі зброєю у руках боронить нашу землю”, – йдеться в повідомленні.

Як повідомляв ІМІ, Головнокомандувач Збройних сил України Валерій Залужний 19 вересня посмертно нагородив “Срібним хрестом” відеооператора телеканалу “Прямий” Олексія Юрченка, який загинув 8 вересня в боях за звільнення Балаклії Харківської області.

Liked the article?
Help us be even more cool!