ГАРЯЧА ЛІНІЯ
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

info@imi.org.ua

050 447 70 63

Підтримати ІМІПодай скаргу

Дедалі більше спроб втрутитись у вибори через соцмережі робиться “зсередини” – Цукерберг

17.02.2020, 12:00
Фото – AFP
Фото – AFP

Дедалі більше спроб вплинути через соцмережі на вибори робиться не з-за кордону, а зсередини – з боку жителів тієї країни, де відбудеться голосування. Про це заявив 15 лютого керівник Facebook Марк Цукерберг під час виступу на конференції з безпеки в Мюнхені, повідомляє Інтерфакс-Україна.

“Зараз ідеться не тільки про іноземні спроби втрутитись, але дедалі більше – про “домашні” подібні спроби”, – сказав він.

Цукерберг підкреслив, що раніше він казав, що спроби впливу на вибори стали складнішими, і тому Facebook вдається до масштабних захисних заходів.

Він заявив, що соцмережі домоглись істотних успіхів у протистоянні спробам втрутитись у вибори в різних країнах світу. 

“Якщо згадати, як слабко ми були захищені від початку, то, я думаю, нам вдалося посилити наш захист більше, ніж іншій стороні вдалося наростити свої “наступальні” можливості”, – сказав очільник Facebook.

Однак, як попередив Цукерберг, ситуація в цій сфері постійно змінюється. Він розповів, що, зокрема, у Facebook змогли розробити системи, які ефективно обчислюють фейкові акаунти.

За словами Цукерберга, у результаті щодня вдається заблокувати близько мільйона фейкових сторінок, здебільшого – через хвилини після їхнього створення. Він пояснив, що переважно це не акаунти людей, які намагаються вплинути на вибори, а порушники іншого типу, наприклад спамери.

Сподобалася стаття? Допоможи нам бути ще крутішими!