Відтепер користувачі Google Play в Україні можуть підписатися на найпопулярніші українські та зарубіжні газети і журнали через Android-додаток Google Play Кіоск. Про це повідомляється у блозі Google-Україна.

На сьогодні для українських читачів доступні (безкоштовно та за додаткову оплату) тисячі популярних журналів, газет та онлайн-видань.

Серед них:

  • Підписка на газети та журнали: повні версії статей з найпопулярніших як українських, так і зарубіжних видань, наприклад, "Новое время" і англомовний Forbes.

  • Інформагентства і новинні сайти: популярні джерела новин, такі як Segodnya.ua, 24 Канал, Gagadget.com; доступ до міжнародних інформаційних агентств, таких як Bloomberg, Euronews, Reuters, Al Jazeera і багато інших.

Додаток Google Play Кіоск можна завантажити на Android-смартфон або планшет з Google Play.

Крім того, українські видання, які хочуть приєднатися до Google Play Кіоску, можуть зареєструвати свої видання на сайті https://www.google.com/producer/home.