ГАРЯЧА ЛІНІЯ050 447 70 63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

info@imi.org.ua

050 447 70 63

Подай скаргу

Ведучого, який облаяв Путіна, відсторонили від роботи на два місяці

09.07.2019, 10:15
Фото – radiosvoboda.org

Ведучого грузинського телеканалу “Руставі-2” Георгія Габунію, який у прямому ефірі своєї авторської програми "P.S." облаяв президента Росії Володимира Путіна, відсторонили від роботи на два місяці. Про це повідомляється на сайті телеканалу, інформує Громадське.

“Орган самоуправління “Руставі-2” 7 липня переглянув власну ініціативу програми "Post Script", копію тексту журналіста Георгія Габунії, написаного у вступній частині програми. Згідно з рішенням органу, журналіста Георгія Габунію було відсторонено на два місяці, це обмеження поширюється на всі програми, які він готує та/або веде”, – йдеться в повідомленні. 

Водночас, як повідомив в ефірі програми “Нині вже” на Громадському гендиректор “Руставі-2” Ніка Гварамія, ведучого не звільнятимуть. 

За його словами, після інциденту рейтинг каналу лише збільшився.

Ціль Габунії, додав гендиректор, була “легітимна”, проте форма, яку використав журналіст, лише зашкодила їй. Керівництво каналу вважає таку форму неприйнятною, тому відсторонило Габунію на два місяці від ефіру, проте після цього терміну він продовжить працювати.

Рішення про відсторонення ухвалила комісія телеканалу з етики, і його “неможливо оскаржити”.

“Щодо реакції грузинської влади. Щоби не сказав Габунія, як би це неприйнятно не було для нас, для каналу, для когось ще, це абсолютно в межах закону і Конституції. І вирішувати з цього питання може лише керівництво каналу “Руставі-2”, – наголосив Гварамія.

Він додав, що якщо глядачам не сподобається щось, то вони можуть перемкнути на інший канал, і рейтинг “Руставі-2” буде нижчим.

“Але я вас запевняю, після цього рейтинг каналу тільки збільшився”, – резюмував гендиректор.

Як повідомляв ІМІ, 7 липня ведучий грузинського телеканалу “Руставі-2” Георгій Габунія в прямому ефірі своєї авторської програми “P.S.” облаяв президента Росії Володимира Путіна.

Після таких висловлювань Габунії біля будівлі телеканалу зібрався мітинг проросійських активістів, які вимагали звільнити телеведучого. Канал вимушений був припинити мовлення через атаки з боку протестувальників, проте 8 липня відновив мовлення.

Генеральний директор “Руставі-2” Ніка Гварамія засудив такі заяви Габунії. Також засудили висловлювання ведучого прем’єр-міністр Грузії Мамука Бахтадзе  і президентка країни Саломе Зурабішвілі.

Liked the article?
Help us be even more cool!