ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

ВАКС закликав журналістів обмежити публікацію розмов фігурантів справи Князєва

Cуддя Вищого антикорупційного суду, що головує в справі щодо обвинувачення ексголови Верховного Суду Всеволода Князєва, на черговому засіданні попросив журналістів не публікувати дослівно значних обсягів розмов, записи яких продовжують досліджувати в суді. Про це повідомляє "Судовий репортер".

Раніше ІМІ повідомляв, що Вищий антикорупційний суд України (ВАКС) вирішив не транслювати на відеохостингу YouTube засідання, де заслуховують записи розмов фігурантів справи стосовно Всеволода Князєва, через занадто велику кількість нецензурних висловлювань. 

Всеволод Князєв. Фото – "Судовий репортер"

Окрім того, як пише "Судовий репортер", суд також порадив журналістам не поширювати значних частин розмов у дослівному вигляді. 

“Головуючий суддя попросив присутніх у залі суду журналістів не публікувати дослівно значні обсяги записів розмов, щоб це не впливало на майбутні показання свідків”, – пише видання.

Судові засідання в справі щодо Всеволода Князєва проходять у відкритому режимі.

Його обвинувачують у корупції. У травні 2023 року Національне антикорупційне бюро України й Спеціалізована антикорупційна прокуратура заявили про викриття схеми одержання неправомірної вигоди керівництвом та суддями Верховного Суду. Правоохоронці затримали тодішнього голову Верховного Суду Всеволода Князєва та вилучили 2,7 мільйона доларів.

Liked the article?
Help us be even more cool!