ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

В'єтнам запровадив правила поведінки в соцмережах

22.06.2021, 10:00
Фото – mobilemarketing.com.ua
Фото – mobilemarketing.com.ua

Влада В'єтнаму розробила національні правила поведінки в соціальних мережах, які, зокрема, мають спонукати громадян публікувати позитивний контент про країну.

Про це повідомляє Укрінформ із посиланням на Reuters.

Кодекс, який поширюється на всіх користувачів соцмереж, забороняє публікації, що порушують закон і “зачіпають інтереси держави”.

“Користувачам соціальних мереж рекомендується пропагувати красу природи й культуру В'єтнаму, а також розповідати добрі історії про хороших людей”, – йдеться в кодексі, затвердженому рішенням міністерства інформації країни.

Також кодекс вимагає, щоб провайдери соцмереж “працювали з користувачами відповідно до законодавства В'єтнаму”, видаляючи певний контент на вимогу влади.

У листопаді минулого року, нагадує Reuters, влада країни погрожувала закрити доступ до Facebook, якщо соцмережа не цензуруватиме на вимогу уряду місцевого політичного контенту. Водночас, за даними агентства, В'єтнам залишається значним ринком для Facebook, який має тут близько 60 мільйонів користувачів, що приносить компанії прибуток майже в 1 млрд доларів.

Liked the article?
Help us be even more cool!