ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

У ЄС зізналися, що на прикладі України вчаться протистояти гібридній агресії Росії

11.05.2021, 17:03
Фото – ukrinform.ua
Фото – ukrinform.ua

Європейський Союз вчиться в України не лише протистояти Росії у військовій сфері, а й протидіяти кампаніям з дезінформації та кібератакам.

Про це 11 травня сказав посол ЄС в Україні Матті Маасікас на форумі “Україна 30. Безпека країни”, повідомляє Укрінформ.

Голова Представництва ЄС зазначив, що міжнародна підтримка України, її суверенітету та територіальної цілісності в межах міжнародно визнаних кордонів є надзвичайно сильною і базується на спільних цінностях та міжнародному праві.

“Наша співпраця з Україною – це не дорога з одностороннім рухом. Це не те, що Євросоюз допомагає Україні, а Україна тільки отримує допомогу… ЄС вчиться в України не тільки досвіду війни проти РФ, а й тому, як протистояти гібридній агресії, постійним кампаніям дезінформації, а також як протистояти кібератакам. І це не збіг, що Україна є однією із шести країн світу, з ким ЄС має дуже активний діалог із теми кібербезпеки”, – сказав Маасікас.

Він додав, що ЄС робить усе можливе, щоб підтримати Україну на економічному та політичному рівні. У цьому контексті дипломат нагадав, що Євросоюз пов’язав свою політику щодо РФ з Мінськими домовленостями, і запевнив, що санкції діятимуть до повного їхнього виконання Росією.

Liked the article?
Help us be even more cool!