ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

В Україні запустили додаток, який сканує зображення політика та інформує про його діяльність

06.10.2020, 14:07
Фото – фейсбук-сторінка Павла Колотвіна
Фото – фейсбук-сторінка Павла Колотвіна

В Україні запустили мобільний застосунок PolitScanner, який сканує зображення політика та інформує про його діяльність, біографію, програму і доходи. 

Про це йдеться в пресрелізі одеської громадської організації “Інститут політичної інформації”, команда якої разом з незалежними експертами працювала протягом 2019–2020 років над втіленням та реалізацією проєкту.

В основі додатка перебуває технологія розпізнавання облич. Суть розробленої програми в тому, що виборці можуть відсканувати зображення політика з будь-яких рекламних носіїв та отримати інформацію про нього і його політичну діяльність. 

“Ми вважаємо, що використання сучасних технологій разом з гейміфікацією та візуалізацією бюрократичних даних заохотить широкі кола виборців, особливо аполітичну молодь, до участі у виборах та політичному житті країни. Щоб створювати новий світ, треба по-сучасному сприймати й політику. Таке рішення є першим у світі прикладом використання сучасних технологій у політичному та виборчому процесі”, – зазначив в коментарв ІМІ співзасновник проєкту Павло Колотвін.

Для використання застосунок PolitScanner потрібно завантажити на мобільний пристрій, а потім навести камеру телефона на зображення політика, який зацікавив виборця. Детальну інформацію про політика можна отримати протягом кількох секунд.

Використовуючи додаток, виборець має можливість проаналізувати зображення політика на будь-якому електронному носії (ТВ, планшети, мобільні пристрої) та в газетах, брошурах, білбордах або інших видах політичної реклами, де є фотографія кандидата. Технологія розпізнавання облич скерує користувача на сторінку кандидата, де буде необхідна для виборця інформація. 

Мета проєкту – підвищити зацікавленість у політичних процесах ширших кіл виборців, залучення молоді та активних громадян до обговорення політичних програм кандидатів, їхнього політичного бекграунду та обіцянок. Задля досягнення цієї мети використовуються технології гейміфікації та візуалізації даних.

Мобільний застосунок доступний для використання в Одесі, Львові, Харкові, Дніпрі, Києві, Маріуполі, Миколаєві, Івано-Франківську, Вінниці, Запоріжжі, Луцьку, Тернополі та Кривому Розі. Команда проєкту працює над тим, щоб розширити список міст. 

Liked the article?
Help us be even more cool!