ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

В Україні заборонили державний білоруський канал

11.06.2021, 10:03
Фото – intex-press.by
Фото – intex-press.by

Національна рада з питань телебачення та радіомовлення вилучила державний білоруський телеканал "Беларусь 24" з переліку іноземних програм, які можна транслювати в Україні. Про це повідомляє "Українська правда" з посиланням на повідомлення Нацради з питання телебачення та радіомовлення.

"За результатами моніторингу іноземних телеканалів, що мовлять в Україні, члени Національної ради на засіданні 10 червня ухвалили рішення вилучити з Переліку іноземних програм, зміст яких відповідає вимогам Європейської конвенції про транскордонне телебачення і законодавства України, телеканал "Беларусь 24", що має юрисдикцію Республіки Білорусь", – йдеться в повідомленні.

Підставою для заборони телеканалу став показ в його ефірі програм за участю акторів, внесених Міністерством культури та інформаційної політики до переліку осіб, які загрожують національній безпеці нашої держави.

Окрім того, на "Беларусь 24" транслювали передачу "Панорама", у якій батальйон "Донбас" назвали "карательным батальоном".

Ще в одному сюжеті поширювали фейки щодо відмови української влади на законодавчому рівні захищати права національних меншин через безпідставне ототожнення категорій "національна меншина" та "корінний народ".

У Нацраді заявили, що такий контент містить елементи розпалювання національної ворожнечі.

Ретрансляцію каналу дозволили в липні 2015 року.

Liked the article?
Help us be even more cool!