ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

В Україні відкрили 200 проваджень через незаконне поширення інформації про переміщення ЗСУ

22.12.2022, 10:46
Фото – Укрінформ
Фото – Укрінформ

Правоохоронці відкрили близько 200 кримінальних проваджень за незаконне поширення інформації про переміщення зброї і розташування Збройних сил України.

Про це повідомив начальник Департаменту кримінально-правової політики Офісу генпрокурора Олексій Бонюк під час експертного обговорення на тему: "Кримінальна відповідальність за поширення незаконної інформації в інтернеті до та після початку повномасштабного вторгнення", передає  Укрінформ.

"Зараз у нас за ст. 114-2 ККУ зареєстровано уже біля двохсот кримінальних проваджень і третина (обвинувальних актів. – Ред.) спрямована до суду", – сказав він.

Наприкінці березня Верховна Рада внесла зміни до ст. 114-2 ККУ, якими встановила кримінальну відповідальність за несанкціоноване поширення інформації про направлення, переміщення зброї, озброєння та бойових припасів в Україну, рух, переміщення або розміщення Збройних сил України чи інших утворених відповідно до законів України військових формувань, вчинене в умовах воєнного або надзвичайного стану.

Вказані діяння караються позбавленням волі від 3 до 12 років.

Як повідомляв ІМІ, у Дніпрі засудили чоловіка, який передавав російському блогеру інформацію про важливі об’єкти та переміщення військ.

Liked the article?
Help us be even more cool!