ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

В Україні ініціюють створення клубів з медіаграмотності

Національний проєкт із медіаграмотності "Фільтр" у співпраці з партнерами UNDP Ukraine / ПРООН в Україні та "Інтерньюз Україна" закликає людей з досвідом у медіа, лідерськими якостями створювати у своїх містах клуби з медіаграмотності, об'єднуючись із однодумцями.

"Долучіться до команди знавців медіаграмотності та шукачів дезінформації саме у вашому куточку України! Створюйте клуб з медіаграмотності, об'єднуйтесь із однодумцями та вирушайте в соціальні мережі свого міста на фейк-хантінг, щоби відшукати всі маніпулятивні заклики й заголовки", – йдеться в повідомленні "Фільтра".

Проєкт має на меті згуртувати проактивних дорослих людей, які бажають розвивати власну медіаграмотність та відстежувати місцеве медіаполе, соцмережі, виловлювати фейки, дезінформацію в них, розповіла MediaSapiens керівниця проєкту "Фільтр" Валерія Ковтун. 

"Клуби потрібні, щоб люди, готові впливати на якість медіаполя на місцевому рівні, зустрічалися, проводили час разом, разом вчилися, проводили обговорення локальних новин свого міста. Важливо, щоб були місцеві лідери, до яких можна звернутися за порадою, щодо перевірки актуальної інформації, фактчекінгу", – додала Валерія Ковтун.

Для участі в проєкті необхідно до вечора 6 грудня включно заповнити реєстраційну форму за посиланням.

Для медіаактивістів проводитимуть тренінги, надалі представники "Фільтра", "Інтерньюз Україна" здійснюватимуть менторську підтримку клубів. Перші тренінги з медіаграмотності та основ фандрейзингу відбудуться в грудні.

Liked the article?
Help us be even more cool!