ГАРЯЧА ЛІНІЯ
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

info@imi.org.ua

050 447 70 63

Підтримати ІМІПодай скаргу

В Україні дозволили ретрансляцію естонського каналу Hollywood HD

21.08.2020, 14:12
Фото – Hollywood HD
Фото – Hollywood HD

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення дозволила ретранслювати в кабельних мережах України естонський телеканал фільмопоказу Hollywood HD.

Таке рішення Національна рада ухвалила 20 серпня на своєму засіданні, внісши зміни до Переліку іноземних програм, зміст яких відповідає вимогам Європейської конвенції про транскордонне телебачення і законодавства України, повідомляється на сайті Нацради.

Цей телеканал 24 години на добу транслює кінофільми виробництва європейських країн та США, мова мовлення російська

Заявником на трансляцію є компанія ТОВ “Укруниверком”, Київ. Згідно з пакетом підтверджувальних документів щодо діяльності, Hollywood HD має ліцензію на мовлення, видану естонським регулятором. Правовласник каналу – естонська компанія “Central Media Distribution OÜ”. Правління ліцензіата розташоване на території Естонії, і редакційні рішення стосовно розкладів програм ухвалюються на її території. Телеканал транслюється різними способами публічного передання сигналу: супутниковим, кабельними каналами та за допомогою інтернету на територіях багатьох країн світу.

Нацрада дозволила ретрансляцію каналу, оскільки в його ефірі не демонструються програми, які можуть завдати шкоди фізичному, психічному і моральному розвитку дітей і підлітків. Також мовник не транслює аудіовізуальні твори за участю осіб, яких внесено до Переліку осіб, що створюють загрозу національній безпеці України, і такі, що містять популяризацію або пропаганду органів держави-агресора та їхніх окремих дій, які виправдовують чи визнають правомірною окупацію території України.

Сподобалася стаття? Допоможи нам бути ще крутішими!