ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

В Україні 1 грудня стартує марафон з української мови

В Україні 1 грудня розпочнеться IV Відкритий марафон з української мови, який триватиме до 24 грудня. Про це повідомляє пресслужба Міністерства освіти і науки України.

Як зазначає Міносвіти, мета марафону — розвинути в учнівства та студентства мотивацію і прагнення до вивчення української мови, сформувати компетентності комунікативних навичок у різних життєвих ситуаціях і сферах спілкування.

Долучитися до марафону можуть учні 3–11 класів закладів загальної середньої освіти, учні закладів професійної (професійно-технічної) освіти, студенти закладів фахової передвищої та вищої освіти. Участь є добровільною та безоплатною. 

Марафон проходитиме дистанційно на спеціальній платформі у форматі тестування за темами:

І етап — “Культура слова (лексикологія, фразеологія)”;

ІІ етап — “Граматика (синтаксис, морфологія, словотворення)”;

ІІІ етап — “Правопис (орфографія, пунктуація, фонетика, орфоепія)”;

ІV етап — “Робота з текстом”.

Приєднатися до марафону можна протягом усього періоду проведення змагання. Однак завдання етапів марафону, які вже завершені відповідно до графіка, не будуть доступними для виконання.

На кожному етапі учасники відповідатимуть онлайн на питання і зможуть одразу побачити рейтинг і загальну турнірну таблицю всіх учасників у своїй категорії. У підсумку учасники отримають суму балів за результатами проходження завдань упродовж марафону. Переможцями стануть ті учасники, які набрали найбільшу кількість балів у рейтинговому порядку та посіли 1–3 місця в кожній категорії марафону. Призери отримають дипломи, решта учасників — сертифікати. 

Детальніше про марафон — на сайті Державної наукової установи “Інститут модернізації змісту освіти”.

Марафон організовує ДНУ “Інститут модернізації змісту освіти” за сприяння Міністерства освіти і науки України, Асоціації інноваційної та цифрової освіти і компанії “UBOS.tech”.

Liked the article?
Help us be even more cool!