ГАРЯЧА ЛІНІЯ
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

info@imi.org.ua

050 447 70 63

Підтримати ІМІПодай скаргу

В Україну заборонили ввозити з Росії п'ять книг з ознаками пропаганди

30.05.2019, 16:00

Держкомтелерадіо відмовив ТОВ “Якабу Трейд” у видаванні дозволів на ввезення з Росії п’яти книжок, у яких присутні ознаки пропаганди держави-агресора. Про це повідомляється на сайті комітету.

Згідно з повідомленням, ознаки пропаганди держави-агресора знайдено в книгах московських видавництв “Альпина Паблишер”, ТОВ “Издательство “Добрая книга”, ТОВ “Клевер-Медиа-Групп” та ТОВ “Манн, Иванов и Фербер”.

“Зокрема, не буде розповсюджуватися в Україні дитяча книга Євгенії Попової та Лілу Рамі “Найди и покажи. Кем я стану?” (видавець – ТОВ “Клевер-Медиа-Групп”), у якій окремі глави присвячені пропаганді російських силових структур і військових професій”, – повідомляє комітет.

Також відмовлено в наданні дозволу на ввезення з території держави-агресора книги М. Дорофєєва “Джедайские техники”, “у якій автор використовує для прикладів креативного і швидкого мислення символи комуністичної доби. Подібні приклади “життя-подвигу” присутні й у книзі Марини Мелії “Бізнес – це психологія”.

Не надано також дозволу на ввезення російських перекладів книг Френсіса Реймонда “История бизнеса. День за днем” та Джолайн Годфрі “Как научить ребенка обращаться с деньгами”, оскільки видавець – ТОВ “Издательство “Добрая книга” – використав в оформленні видань символіку держави-агресора.

Крім того, комітет повідомив, що починаючи з 20 травня 2017 року, дати набуття чинності постанови Кабінету Міністрів України  №262 “Деякі питання видачі (відмови у видачі, анулювання) дозволу на ввезення видавничої продукції, що має походження або виготовлена та/або ввозиться з території держави-агресора, тимчасово окупованої території України”, станом на 30 травня 2019 року Держкомтелерадіо надав 3 377 відмов у видаванні дозволів.  

Сподобалася стаття? Допоможи нам бути ще крутішими!