ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

У SpaceX заперечили інформацію про взаємодію з РФ, зокрема щодо послуг Starlink

Компанія SpaceX, яка забезпечує роботу мережі супутникового зв’язку Starlink, заперечила, що веде будь-які офіційні справи з російським урядом або зі збройними силами РФ.

Про це пише Укрінформ із посиланням на заяву компанії

"SpaceX не веде жодних справ з російським урядом чи його військовими", – зазначили в компанії Ілона Маска у відповідь на запит Укрінформу.

У зв’язку з цим у SpaceX послалися на заяву, розміщену на їхній офіційній сторінці в мережі Х (колишньому Твіттері).

"Starlink не працює в Росії, тобто сервіс не працюватиме в цій країні. SpaceX ніколи не продавала та не розміщувала продукцію Starlink у Росії, а також не відправляла обладнання в РФ. Якщо російські магазини стверджують, що продають Starlink для обслуговування в цій країні, вони обманюють своїх клієнтів", – наголосили в компанії.

Крім того, підкреслюється, що Starlink також не працює в Дубаї.

"Starlink не можна придбати в Дубаї, а SpaceX туди не доставляє свою продукцію", – зазначається в заяві.

У Starlink пояснили, що не уповноважують жодних сторонніх посередників, торговельних посередників або дистриб’юторів продавати свої системи в Дубаї.

"Якщо SpaceX отримує інформацію про те, що термінал Starlink використовується стороною, яка перебуває під санкціями або є неавторизованим користувачем, ми розслідуємо скаргу та вживаємо заходів для дезактивації термінала, якщо це підтвердиться", – підкреслили в компанії.

Liked the article?
Help us be even more cool!