ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

У Росії припиняють роботу ВВС, CNN, Bloomberg та інші медіа

05.03.2022, 13:40

Низка іноземних медіа припиняють роботу в Росії: британська радіомовна корпорація ВВС, американські телеканали CBS News та ABC News, агентство Bloomberg, CNN, повідомляє Інтерфакс-Україна.

Медіа припиняють свою роботу у зв'язку з ухваленим в РФ законом про кримінальну відповідальність за фейки про збройні сили Росії.

Так, ВВС тимчасово припиняє роботу своїх співробітників у Росії. 

"Цей закон, судячи з усього, криміналізує незалежну журналістику. Він не залишає нам жодних варіантів, окрім як тимчасово зупинити роботу всіх журналістів BBC та інших співробітників у Російській Федерації, поки ми оцінюємо всі наслідки цього розвитку подій, що викликає жаль", – заявив гендиректор ВВС Тім Дейві.

Роботу новинної служби ВВС в Росії буде продовжено з-за кордону.

Американські телеканали CBS News та ABC News оголосили про припинення мовлення в Росії. До американських телеканалів приєдналася канадська корпорація CBC.

Також рішення про припинення мовлення в Росії ухвалило керівництво американського телеканалу CNN. "CNN припинить мовлення в Росії, поки ми продовжуватимемо оцінювати ситуацію і ухвалюватимемо рішення щодо подальших кроків", – заявив представник телекомпанії.

Агентство Bloomberg повідомило, що зупинить роботу своїх журналістів у Росії.

"Ми вирішили тимчасово зупинити роботу з пошуку новин усередині Росії", – заявив головний редактор Bloomberg News Джон Мікелтвейт. Його слова Bloomberg наводить на своєму сайті.

Нагадаємо, 4 березня Рада Федерації проголосувала за поправки до Кримінального кодексу РФ про покарання за поширення хибної інформації про дії російських військових, дискредитацію збройних сил РФ та за заклики до антиросійських санкцій. Відповідно до закону, в КК РФ упроваджується нова стаття 207.3 КК РФ про публічне поширення свідомо неправдивої інформації про використання збройних сил РФ для захисту інтересів Росії та її громадян. Максимальне покарання за цією статтею встановлюється у вигляді позбавлення волі на строк від 10 до 15 років (у разі настання тяжких наслідків).

У кодексі також з'являється стаття 280.3 "Публічні дії, спрямовані на дискредитацію використання ЗС РФ з метою захисту інтересів РФ та її громадян, підтримки міжнародного миру та безпеки". Мінімальним покаранням за нею буде штраф від 100 до 300 тис. рублів, максимальним – позбавлення волі до п'яти років.

Liked the article?
Help us be even more cool!