ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

В РФ з 1 вересня вчитимуть дітей застосовувати безпілотники

У російських школах з 1 вересня навчатимуть дітей основ застосування безпілотників на уроках початкової військової підготовки. Таку ініціативу підтримали міноборони та мінпросвіти РФ, заявив заступник голови ради з розвитку цифрової економіки при Раді федерації, сенатор Артем Шейкін.

Про це повідомляє російське пропагандистське медіа РИА Новости.

За інформацією Шейкіна, у програмі передбачено вивчення "видів, призначення, тактико-технічних характеристик та загального устрою, ведення розвідки місцевості та способів протидії БПЛА противника".

Російське видання "Медуза" нагадало, що впроваджувати в школах курси з управління безпілотниками наприкінці квітня закликав президент Росії Володимир Путін.

На початку червня "Важливі історії" писали, що російські школи почали закуповувати "навчальні безпілотники" та інше обладнання, необхідне навчання дітей управління дронами. На сайті Держзакупівель виданню вдалося виявити заявки на закупівлю такого обладнання від шкіл із Санкт-Петербурга, Калінінграда, Якутська та Южно-Сахалінська.

Як повідомляв ІМІ, Держдума Росії ухвалила закон про обов'язкове залучення школярів до суспільно-корисної праці та запровадження нового предмета "Основи безпеки та захист Батьківщини". 

Liked the article?
Help us be even more cool!