ГАРЯЧА ЛІНІЯ
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

info@imi.org.ua

050 447 70 63

Підтримати ІМІПодай скаргу

У Раду балотуватиметься журналіст Громадського

11.06.2019, 11:58
Фото - YouTube

Журналіст Громадського Костянтин Реуцький балотуватиметься до Верховної Ради, у зв’язку з чим призупинив свою роботу з виданням, повідомляє Громадське.

Реуцький планує йти по 113-му одномандатному округу на півночі Луганщини від організації “Восток-SOS”. Він пояснив, що на цьому окрузі в Раду балотується “посіпака” ексрегіонала Олександра Єфремова Володимир Струк.

“Який узимку 2014 року організовував і оплачував луганський антимайдан, а через декілька місяців уже фінансував і постачав бойовиків, що захопили будівлю луганського СБУ. Він купив індульгенцію, уникнув справедливого покарання і тепер активно засіває виборчий округ”, – зазначив журналіст.

Разом із Реуцьким від “Восток-SOS” у Раду висуваються Іветта Кузьміна та Євген Васильєв.

Журналіст додав, що під час кампанії вони розраховують тільки на пожертви, бо інших джерел фінансування не мають.

У разі перемоги на окрузі головними завданнями представники “Восток-SOS” бачать: перезавантаження економіки регіону, "яке неможливе без створення пільгових умов для бізнесу, насамперед для малого та середнього"; завершення адміністративної реформи; розроблення законодавства, що захищає інтереси широких кіл постраждалих у конфлікті; парламентський контроль за витрачанням коштів на відновлення регіону.

Як повідомляв ІМІ, ведучий телеканалу “1+1” і блогер Олександр Дубінський заявив про намір балотуватися на позачергових виборах народних депутатів у 94-му одномандатному виборчому окрузі (Київська обл.).

Сподобалася стаття? Допоможи нам бути ще крутішими!