ГАРЯЧА ЛІНІЯ
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

info@imi.org.ua

050 447 70 63

Підтримати ІМІ Подай скаргу

В оточенні в Іловайську знаходяться шість українських журналістів

28.08.2014, 13:09

В оточенні разом з українськими військовими в Іловайську (Донецька область) знаходяться шість українських співробітників ЗМІ -  про ще одного журналіста і ще одного оператора, які ведуть зйомку для німецького каналу ARD повідомила редактор відділу «Суспільство» газети «День» Марія Семенченко на своїй сторінці у Facebook.

«В оточенні разом з військовими в Іловайську, окрім журналістів Еспресо ТВ і Макса Левіна, ще є українські журналіст і оператор, які знімають для німецького телеканалу ARD», - написала вона. Прізвища медійників вона поки що не повідомляє.

Нагадаємо, 25 серпня журналіст «Дорожнього контролю» Ростислав Шапошніков та знімальна група «Еспресо TV» - журналіст ЄгорВоробйов і оператор Тарас Чкан разом з військовими потрапили в оточення під Іловайськом. 26 серпня знімальна група «Еспресо TV» вийшла на телефоний зв'язок.

Фотокореспондент видання «Лівий берег» (Lb.ua) Максим Левін вже деякий час працює на Донеччині. Зокрема нещодавно він повідомляв, що пораненого 21 серпня під час бойових дій в містіІловайську (Донецька область) фотографа-фрілансера Олександра Глядєлова на вертольоті відправлено до Дніпропетровська. Марія Семенченко повідомляє, що він також знаходиться в оточенні під Іловайськом.

21 серпня під час бойових дій в місті Іловайську (Донецька область) було поранено фотографа-фрілансера Олександра Глядєлова та громадського активіста і блогера, бійця добровольчого батальйону «Донбас» Дмитра Резніченка.

"Телекритика"

Сподобалася стаття? Допоможи нам бути ще крутішими!