ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

В окупованому Криму блокують сайти з інформацією про СOVID-19 – правозахисники

16.06.2021, 11:43
Фото - corona24.news
Фото - corona24.news

У Криму російська влада блокує від 25-30 інформаційних сайтів, у тому числі й сайти міжнародних організацій з реальною інформацією про поширення коронавірусу.

Про це 15 червня розповіла під час презентації доповіді “Ситуація з правами людини в Криму за 7 років окупації” керівниця Кримської правозахисної групи Ольга Скрипник, повідомляє Крим.Реалії.

“Окремо зазначу, що політика, яка стосується інформаційної ізоляції, пов'язана з тим, що Росія постійно намагається позбавити кримчан доступу до інформаційних сайтів. Моніторинги “Кримської правозахисної групи” підтверджують це. Як мінімум 25-30 сайтів постійно блокуються на території Криму. Серед них такі популярні медіа, як «Українська правда», «Цензор», також блокується сайт Меджлісу кримськотатарського народу, сайт «Свідків Єгови» і навіть сайт Міністерства України з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій”, – сказала Скрипник.

За її інформацією, сайти міжнародних організацій з реальною інформацією про поширення коронавірусу в світі блокуються російською владою “з метою просування власної пропаганди”.

“Були зафіксовані випадки, коли блокували сайти, пов'язані з реальною інформацією про поширення коронавірусу в світі. Під час 2020 року Росія намагалася блокувати міжнародні сайти з такою інформацією, щоб це допомогло їй з пропагандою вакцинації, а також залякати людей, які збиралися на підконтрольну Україні територію”, – повідомила Скрипник.

У Криму та Севастополі в останні тижні фіксують приріст випадків коронавірусу. Це визнає і місцева влада. Водночас у російському Міністерстві охорони здоров'я Криму зазначали, що пацієнти ігнорують повторну вакцинацію від коронавірусу.

Відомості російської влади Криму та Севастополя про захворюваність на коронавірус не підтверджені міжнародними організаціями та іншими незалежними джерелами. Правозахисники стверджують, що ця статистика суттєво занижена, оскільки не відображає багатьох важливих факторів, включаючи інфікування серед російських військових і спецслужб.

Liked the article?
Help us be even more cool!