ГАРЯЧА ЛІНІЯ
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

info@imi.org.ua

050 447 70 63

Підтримати ІМІПодай скаргу

В Офісі президента планують запустити іменні відеоблоги Зеленського

12.11.2020, 10:35
Фото – president.gov.ua
Фото – president.gov.ua

В Офісі президента планують знову вести комунікацію через відеоблоги, але цього разу планують запустити “іменний відеоблог” Володимира Зеленського. Про це повідомив радник керівника ОП Михайло Подоляк в інтерв'ю “Українській правді”.

“Він (Зеленський. – Ред.) готовий іти не на відосики, я вважаю, що відосики – це мало. Він – більше, ніж відосики. Він президент країни. Але ось іменний відеоблог, який президент буде вести регулярно, який буде дуже жорстко структурований, – це саме те”, – сказав Подоляк, який відповідає за медіанапрям в ОП.

Також він пояснив, що відносно новий формат комунікації потрібен через недостатність медіаресурсів для поширення позиції влади.

Саме тому, за його словами, наразі розробляється концепція. Планується, що відеоблог триватиме не більш ніж 10 хвилин та охоплюватиме п'ять-шість тем тижня, на які президент даватиме свій фідбек. 

Нагадаємо, під час виборчої кампанії тоді ще кандидат Володимир Зеленський одним з основних способів комунікації обрав відеоблоги. Ця традиція тривала і на початку його президентства, проте з часом такий формат майже зник.

Сподобалася стаття? Допоможи нам бути ще крутішими!