ГАРЯЧА ЛІНІЯ
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

info@imi.org.ua

050 447 70 63

Підтримати ІМІПодай скаргу

В Нацраді розповіли, на яких радіостанціях звучить найбільше пісень українською мовою

06.09.2018, 12:53

Обсяг пісень українською мовою на загальнонаціональних радіостанціях у першому півріччі 2018 року становив 54%. Такі дані моніторингу за перше півріччя оприлюднив на прес-конференції 5 вересня член Національної ради з питань телебачення і радіомовлення Сергій Костинський, повідомляється на сайті Нацради.

Загалом цього року обсяг пісень українською мовою, що транслювалися в радіоефірі як загальнонаціональних, так і місцевих та регіональних FM-станцій, зріс на 5 відсоткових пунктів.

Найбільше пісень державною мовою звучало на таких радіостанціях: «Країна ФМ» – 100%,  «UA:Радіо Промінь» – 99%, «UA:Українське радіо» – 92%, «UA:Радіо Культура» – 76% та «Радіо НВ» – 61%.

Також, додав Костинський, середній показник обсягу ведення передач українською мовою в ефірі загальнонаціональних радіостанцій цього року зріс на 3% і становить 84%.

Також у першому півріччі цього року було сплачено найбільший штраф за увесь час дії квот на радіо. ДП «Новий обрій», м. Київ («Радио Пятница»), сплатило 327 842,2 грн.

Сподобалася стаття? Допоможи нам бути ще крутішими!